29.08.2023

Szanowni Rodzice. Drodzy Uczniowie.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się w naszej szkole 4 września.

O godzinie 8.00 rozpocznie się msza święta, zaś o 8.40 apel inaugurujący nowy rok szkolny.

W tym dniu autobus szkolny przyjeżdża zgodnie z rozkładem z zeszłego rok.

Odjazd zaplanowany jest około godziny 10.00

O wszelkich zmianach w rozkładzie autobusów szkolnych będziecie Państwo informowani na bieżąco.

• Akcja edukacyjna "Moje dziecko idzie do szkoły"

23.08.2023

Rozpoczęcie nauki w szkole to przełomowy moment w życiu dziecka, a także jego rodziny. Kolejne lata nauki są okresem bardzo ważnym nie tylko z powodu zdobywanej przez dziecko wiedzy, ale także czasem istotnym dla jego zdrowia. W wieku szkolnym może rozwinąć się szereg problemów zdrowotnych, takich jak wady postawy, zaburzenia wzroku czy otyłość. W tym wieku kształtuje się wiele nawyków, utrwalają się zachowania, które będą umacniać zdrowie lub jemu szkodzić.

W związku z powyższym Sekcja Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bartoszycach co roku koordynuje Akcję edukacyjną "Moje dziecko idzie do szkoły", której celem jest podniesienie poziomu wiedzy rodziców dzieci w wieku przedszkolnym
            i wczesnoszkolnym na temat zdrowego stylu życia, roli w kształtowaniu prawidłowych nawyków zdrowotnych oraz przekonanie o słuszności podejmowanych działań profilaktycznych w domu i środowisku szkolnym.

Poniżej zamieszczamy materiały oraz pomoce dydaktyczne dotyczące akcji zachęcamy gorąco wszystkich rodziców do zapoznania się z nimi !

Kliknij poniżej

Moje_dziecko_idzie_do_szkoly.docx