• Skarbonki SKO

WYNIKI  KONKURSU  SKO

na

NAJŚMIESZNIEJSZĄ  SKARBONKĘ - 2022 r.

I miejsce -  Iga Majewska

II miejsce -  Marcel Grzegorzewski

III miejsce -  Filip Rakieć

Wyróżnienia:

Adrian Mierzejewski

Katarzyna Perzanowska

Fabian Wołoch

Zuzia Cegiełka

Oliwia Sobczak

Szymon Cegiełka

Wszystkim uczniom i rodzicom serdecznie dziękuję za wkład i czas, jaki włożyli w wykonanie skarbonki # mk

17.12.2022

W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU

W piątek 16 grudnia odbyło się przedświąteczne spotkanie społeczności naszej szkoły.

Uczniowie najmłodszych klas przedstawili piękne Jasełka a starsi wykonali koncert kolęd. Występom towarzyszył kiermasz stroików świątecznych, który zorganizowały niezastąpione mamy naszych uczniów.

Odwiedzili naszą szkołę także zaproszeni goście : Wójt Gminy Bartoszyce p. Andrzej Dycha, leśniczy Leśnictwa Czarny Las p. Paweł Ulaniuk, sołtys Galin p. Marcin Przybysz oraz licznie zgromadzeni rodzice, dziadkowie i przyjaciele szkoły.

W takim miłym nastroju spędziliśmy to piątkowe popołudnie, czując już zbliżające się najpiękniejsze święta. Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tej uroczystości serdecznie dziękujemy. # K.A.